Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent

Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent

Mikołajki i Gwiazdka to chyba najbardziej wyczekiwane święta w całym roku kalendarzowym. Bo kto z nas nie lubi dostawać prezentów? Grudzień obfituje w okazje, aby dać bliskiej osobie coś ciekawego i wyjątkowego. W przeciwieństwie do otrzymywania, dawanie prezentów jest już nieco bardziej skomplikowane. Poszukiwania udanego i trafionego podarunku czasami nas przytłaczają, szczególnie gdy dotyczy to prezentu dla mężczyzny.

O tak, prezent dla kobiety jest zdecydowanie łatwiej zakupić. Każda kobieta będzie zadowolona z naszyjnika, pierścionka, nowego portfela lub nowej koszulki nocnej. Ale co z męską połową naszego społeczeństwa. Krawat? Skarpety? Perfumy? To klasyka, dawana mężczyznom podczas każdego bożonarodzeniowego spotkania. W tym roku szykujemy dla Ciebie coś wyjątkowego. Coś z czego będzie zadowolony niemal każdy mężczyzna niezależnie od wieku. Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent sprawdzą się idealnie.

Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent

Biżuteria męska – jaką noszą panowie?

Biżuteria dla mężczyzny – zastanawiasz się czy nie będzie to prezent zbyt ekstrawagancki, zbyt szalony i zbyt nowoczesny? Nie musisz się obawiać. Mężczyźni coraz chętniej noszą męskie dodatki do odzieży. Widzimy na co dzień chłopaków noszących męskie bransoletki obok ulubionego zegarka, nieśmiertelniki zawieszone na kulkowych łańcuszkach lub breloki przyczepione do spodni wykonane ze stali i skóry.

Obecnie mężczyźni dużo częściej dbają o dodatki do odzieży niż kilkanaście lat temu. Biżuteria męska nie wzbudza już kontrowersji, ale zachwyt i pozytywne zainteresowanie. Bransoletki stają się codziennością. To właśnie one najczęściej wybierane są jako nowoczesny dodatek do codziennego stroju.
grawer z rysunku na bransoletce

Jakie bransoletki wybrać pod grawer?

Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent – to będzie nie tylko ozdoba, ale także pamiątka na lata. Pod grawer najlepiej wybrać model klasyczny: bransoletka na kauczukowym lub skórzanym pasku z gładką blaszką w kolorze stali, czerni lub złota. To właśnie takie sprawdzą się jako baza pod Twój grawerunek.

Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent

Pytasz się co można wygrawerować z okazji Mikołajek mężowi na bransoletce? Możliwości jest wiele i tylko wyobraźnia jest tutaj ograniczeniem. Możesz zamieścić własną dedykację z miłym słowem: Kocham Cię, Uwielbiam, Jestem zawsze przy Tobie. Znak nieskończoności z wplecionymi imionami lub dowolnym słowem też będzie świetnie wyglądać na bransoletce. Ale również może być to dzieło narysowane przez Ciebie.

Grawer z rysunku

Możesz na czystej kartce narysować lub napisać co tylko zechcesz. Bez problemu można Twoje dzieło przenieść na bransoletkę. Kartka, czarny flamaster i telefon do zrobienia zdjęcia – to wszystko czego potrzebujesz. A nie, jeszcze przyda się odrobina wyobraźni i dzieło gotowe.

Taki podarunek, jak bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent, wzruszą niejednego twardziela. Będą pamiątką, która przywiedzie na myśl te piękne grudniowe święto.

Komentarze o: “Bransoletki z grawerem jako mikołajkowy prezent

  1. Prezent z grawerem, niezależnie czy będzie to biżuteria czy inny rodzaj prezentu np. album na zdjęcia, krzyżyk, puchar zawsze jest dobrym pomysłem. Obecnie nie wyobrażam si=obie podarowania komuś prezentu bez indywidualnego do tego podejścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *