bransoletki z grawerem

Bransoletki z grawerem na walentynki

Udostępnij

Często poszukujemy tego odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby. Pięknym świętem podczas, którego zależy nam najbardziej na zrobieniu tej drugiej połówce przyjemności są właśnie walentynki. Lukrowe święto zakochanych kiedy to wręczmy sobie drobne upominku prosto z serca. O ile dla kobiet wybór prezentu nie stanowi większego problemu, o tyle dla mężczyzny jest większym wyzwaniem. Kobieta będzie zawsze zadowolona z kolczyków, naszyjnika lub nowej bluzki. Ale co dla mężczyzny będzie odpowiednie? Dobre książki, perfumy, a może bransoletki z grawerem?

Mężczyźni są bardzo wymagający pod tym względem. Zazwyczaj lubią rzeczy praktyczne, ale też gustują w nowinkach ze świata mody i nowych technologii. Walentynki z wielką pompą obchodzą zazwyczaj ludzie młodzi, świeżo zakochani. Oczywiście bardziej dojrzali także nie stronią od celebrowania tej uroczystości. Jeżeli jest to kolejne, z roku na rok, święto czasami możemy mieć problem z wyborem następnego trafionego prezentu. Były już skarpetki w kolorowe wzorki, bokserki w serduszka, dobry alkohol, ale co wybrać w tym roku? Może coś ekstrawaganckiego? Coś czego się nie spodziewa? Bransoletki z grawerem w formie grafiki lub tekstu będą wielką odskocznią od tradycyjnego prezentu.

Jaką biżuterię męską wybrać na prezent?

Wśród różnych form męskiej biżuterią są takie, które ciężko jest od razu dopasować rozmiarem do potrzeb naszego ukochanego. Do trudniejszych w zakupie zaliczamy obrączki i sygnety. Tutaj trzeba wykazać się sprytem, przechwycić starą obrączkę i dokonać pomiaru. Ciężko jest trafić w ten konkretny, jeśli nie dysponujemy dobrymi narzędziami. Łatwiejsze w doborze będą zawieszki, łańcuszki lub bransoletki z grawerem, skórzane lub kauczukowe. Oczywiście do odpowiedniego wyboru bransoletki trzeba znać obwód nadgarstka męża lub chłopaka, ale obecnie większość modeli można samodzielnie skrócić lub posiadają regulowane paski. Także łańcuszki są wdzięcznym upominkiem. Każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu nosił łańcuszek z ulubioną zawieszką. Wśród łańcuchów mamy do wyboru różne sploty, począwszy od tych klasycznych takich jak figaro, ankier, kostka, po te oryginalne i niepowtarzalne wzory. Także długość możemy wybrać dowolną: 50cm, 60cm czy 75cm w zależności jaką nasz mężczyzna preferuje.

Dlaczego właśnie bransoletki z grawerem?

Biżuteria męska z indywidualnym grawerem jest dużym urozmaiceniem codziennego stroju. Powodzenie wśród panów jak i wśród kupujących je na prezent kobiet cieszą się właśnie bransoletki z grawerem dla mężczyzn. Mogą z powiedzeniem zastąpić tradycyjny zegarek lub stworzyć interesujący duet na nadgarstku. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych i nowoczesnych form męskiej biżuterii. Pokochali je mężczyźni i noszą na co dzień. Bransoletkę w łatwy sposób jest ozdobić indywidualnym grawerem. Obecnie za pomocą lasera można nanieść bezpośrednio na stal lub skórę wybrany tekst, motto czy grafikę. Taka nietypowa ozdoba sprawi, że będzie to jedyny i niepowtarzalny egzemplarz, który stanowić będzie piękną pamiątkę z walentynek, urodzin lub gwiazdki.

Z jakich materiałów wykonuje się bransoletki męskie?

Bransoletki wykonuje się z różnych metali i ich stopów. Łączy się także z innymi materiałami takimi jak skóra, sznurki, rzemyki czy ozdobne cyrkonie. Najchętniej wśród Panów kupowana jest biżuteria ze stali nierdzewnej 316L. Jest to stal hipoalergiczna, nie uczula, nie rdzewieje i nie śniedzieje tak jak srebro. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i długo utrzymuje swój blask. Wykonuje się z niej bransoletki i zawieszki, a także kolczyki męskie, spinki do koszuli i krawata. Z nowości na rynku męskiej biżuterii możemy wymienić metale takie jak wolfram, tytan, a także ceramikę z której coraz częściej wykonuje się męską biżuterię.

Jak widać wybór jest duży, a możliwości jest wiele. Z prezentem na walentynki można zaszaleć. Kupić mężczyźnie coś szalonego i ekstrawaganckiego. Bransoletki z grawerem to świetny pomysł na elegancką pamiątkę i udane święto zakochanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *