męska biżuteria

Męska biżuteria coraz bardziej trendy

Moda stawia przed nami wyzwania. Z roku na rok pędzi przed siebie milowymi krokami. Zmienia się nieustannie. Niektóre rzeczy wracają, ale w nieco innych formach niż kiedyś. To co było modne w latach 80tych i 90tych już nie powróci. Ale przed nami jeszcze wiele nieodkrytych tajemnic w świecie mody. Bawmy się więc nią i korzystajmy z tego co mamy obecnie.

W modzie męskiej, dopiero w ostatnich latach coś się ruszyło. Jeszcze nie tak dawno facetowi potrzebnych było kilka T-shirtów na zmianę, dwie pary jeansów, krawat i jeden garnitur, który nakładał na studniówkę, maturę, chrzciny lub wesele. Dzisiaj jest nieco inaczej. Mężczyźni z chęcią dbają o swój look. Chodzą do fryzjera, podcinają brody, kupują ubrania, śledzą światowe trendy w modzie. W codziennym życiu inspirują się celebrytami, prezenterami telewizyjnymi. Poszukują też coraz to ciekawszych dodatków biżuteryjnych. Męska biżuteria zaczęła odgrywać znaczącą rolę w życiu mężczyzny.

Męska biżuteria jest trendy

Jeszcze kilka lat temu mężczyzna mógł sobie pozwolić na tradycyjne spinki do mankietów i to okazjonalnie oraz wsuwkę do krawata. Podstawą był zegarek i poczciwy krawat, o którym już wspomnieliśmy. Czasy się zmieniły. Panowie poszukują czegoś niebanalnego, czegoś co wyróżni ich z tłumu i przyciągnie wzrok kobiet. Właśnie taką rolę odgrywa w męskim ubiorze męska biżuteria. Obecnie nie są obce nikomu męskie bransoletki, naszyjniki z kauczukowej linki, skórzane paski na rękę, kolczyki i obrączki. Ale na horyzoncie pojawia się więcej nowości. Powracają do łask przypinki męskie do marynarki, szpilki do kołnierza koszuli, szpilki do fularu. Powracają w pięknych i nowoczesnych formach do świata męskiej mody.

Męska biżuteria – kiedy i gdzie się ją nosi?

Męską biżuterię z powodzeniem można nosić na co dzień, jak też okazjonalnie. Bransoletka z kauczuku lub skóry nałożona do kardiganu lub koszulki doda nam luźnego charakteru. Możemy sobie na to pozwolić idąc na uczelnię, do pracy gdzie nie jest wymagany formalny ubiór czy na prywatkę ze znajomymi. Naszyjnik lub nowoczesna zawieszka z powodzeniem może zastąpić nam krawat w zestawieniu z klasyczną marynarką. Spinki do mankietów nakładamy na wesele, bale i poważne przyjęcia. A wspomniane już przypinki do butonierki dodadzą elegancji zarówno na co dzień jak i od święta.

Moda męska zmiana się z roku na rok. Oczywiście nie tak dynamicznie jak ta damska, ale jednak zauważa się nasilające i słabnące trendy. Obecnie wszystkie chwyty są dozwolone. Otwieramy się bardziej na zachód i od nich przejmujemy te najlepsze smaczki w męskim ubiorze. Raz króluje krawat, raz zegarek, a innym razem męska biżuteria w postaci buttonu lub szpilki do marynarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *