naszyjniki-dla-par

Naszyjnik z sercem na prezent dla chłopaka

Biżuteria to obecnie elegancki podarunek dla chłopaka. Mężczyźni coraz chętniej noszą nowoczesne modele naszyjników, bransoletek i łańcuszków. Panowie lubią czuć się modnie i gustownie dobierają dodatki do odzieży. Właśnie dlatego dzisiaj polecimy Wam prezent dla chłopaka w postaci naszyjnika z sercem. Dlaczego właśnie naszyjnik z sercem? Przekonasz się zaraz jak ciekawą kolekcję naszyjników dla par przygotowała marka zubiro.

Jest wiele okazji do podarowania biżuteryjnego prezentu dla chłopaka. Walentynki, Mikołajki, Gwiazdka – to tylko garstka z nich. Urodziny i imieniny, a także rocznica znajomości – to kolejne okazje na prezent. Dlaczego właśnie naszyjnik? Tutaj nie chodzi o taki zwykły naszyjnik z konkretnym motywem. Chcemy Wam zaprezentować wyjątkowe naszyjniki BFF, naszyjniki dla dwojga, naszyjniki dla pary. To kolekcja naszyjników składających się z dwóch połówek, które po złączeniu stworzą piękny motyw.

Walentynki to okazja na prezent dla chłopaka

Walentynki to romantyczne święto obchodzone corocznie przez zakochane pary 14 lutego. W tym dniu każdy z partnerów liczy na mały podarunek. Nie muszą być to drogie i wystawne prezenty, ważne by były podarowane lub zrobione z miłością i sercem. Na takie okazje bez wątpienia sprawdzi się kolekcja naszyjników dla par marki zubiro. Zobacz tutaj całą kolekcję naszyjników. Co znajdziesz wśród nich? Zawieszki w kształcie przełamanych połówek serca, które po złączeniu ze sobą stworzą piękne serce, połówki puzzli, które również można ze sobą połączyć, nieśmiertelniki z napisem przechodzącym przez obie część, które po złączeniu można odczytać. A jakie treści znajdziesz na naszyjnikach dla par? No words are necessary between two loving hearts (Żadne słowa nie są potrzebne między dwoma kochającymi sercami) lub Love You with All my Heart (Kocham Cię całym sercem) – to tylko niektóre z nich.

naszyjnik-z-sercem
Naszyjniki z sercem

Naszyjnik z sercem i indywidualnym grawerem

Nie musisz korzystać z gotowych rozwiązań. Wśród kolekcji naszyjników dla pary znajdziesz również gładkie puzzle i serca z miejscem na naniesienie Twojego własnego graweru. Dzięki laserowemu grawerowaniu możemy na stali nanieść tekst, symbol, grafikę lub Twój odręczny podpis i datę. Taki spersonalizowany prezent będzie nie tylko ozdobą na co dzień, ale przede wszystkim piękną pamiątką z wyjątkowego dnia. Naszyjniki ze stali prezentują się pięknie ozdobione grawerem. Na czarnych puzzlach grawer w kolorze białym wygląda obłędnie. Taki prezent bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu chłopakowi.

Motywy w naszyjnikach dla par

Nie tylko motyw serca znajdziesz w kolekcji naszyjników dla dwojga. Jeżeli masz fajnego kolegę, przyjaciela z którym miło spędzasz czas to naszyjniki połówki również będą idealne na prezent właśnie dla niego. Masz tutaj do wyboru naszyjniki z napisem Best Friends, Best Buds, Friends Forever. Możesz też samodzielnie stworzyć nieśmiertelnik dla przyjaciela. Gładkie blaszki idealnie sprawdzą się jako baza pod fajną grafikę lub dzieło narysowane przez Ciebie. Zobacz nieśmiertelniki zubiro tutaj: https://zubiro.com/niesmiertelniki-meskie. Naszyjniki z wtulonymi w siebie kotami, naszyjniki z symbolem Yin Yang, nożyczki i grzebień, strzykawka i stetoskop – te i wiele innych motywów znajdziesz w kolekcji łańcuszków dla dwojga. Po więcej informacji o naszyjnikach dla par zajrzyj na blog sklepu zubiro: https://zubiro.com/blog/naszyjnik-dla-par-w-ksztalcie-polowek-serca

Naszyjnik z sercem to bez wątpienia fajny i ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka z okazji Gwiazdki lub Walentynek. Warto powrócić do tego pięknego zwyczaju podarowania sobie połówek naszyjników, który pamiętamy jeszcze ze szkoły podstawowej. Biżuteria uraduje każdego, a wzruszy bez wątpienia nawet największego twardziela.

  1. Fajne te muzyczne serca. Mój mąż jest akurat muzykiem w zespole i jakoś wpadły mi w oko. Chyba się niebawem skuszę na prezent dla niego 🙂

  2. Właśnie szukam dla siebie i przyjaciółki jakiś fajnych zawieszek, te z napisem Best Friends są słodkie. Dobrze, że można wykonać pod spodem grawer własny, bo mi zależy na indywidualnej dedykacji właśnie.

  3. Taki miły akcent, może być to podarunek na Walentynki. Faktycznie kiedyś była taka moda na naszyjniki puzzle, może teraz też powrócić, bo było miło w podstawówce dostać od chłopaka taką połówkę zawieszki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *