brasoleta skórzana z grawerem

Prezent dla chłopaka z okazji Mikołajek

Udostępnij

Mikołajki to jedno z fajniejszych świąt w całym roku. Obchodzimy je tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku przypadają w poniedziałek. Każdy z nas, cieszy się jak dziecko gdy nadchodzi Dzień Świętego Mikołaja. Bo przecież każdy z nas lubi dostawać prezenty. Człowiek mały czy duży, z małych czy dużych prezentów, cieszy się jak umie. Prezenty to worek pełen emocji. Mogą wzruszać, radować, doprowadzać do śmiechu lub łez, a także do krzyku pełnego radości.

Gdy wpisujesz w wyszukiwarce słowo „mikołajki” od razu wyskakują dwa rzucające się w oczy pojęcia. Jest to znana miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim, którą, nota bene, warto odwiedzić ze względu na atrakcje: wioskę żeglarską, port rybitwa, muzeum reformacji polskiej, mazurskie jeziora, kościoły, prom na linie, aquapark czy Wioska Galindów.
online-shopping

Mikołajki – zwyczaj, który ma swoje korzenie w religii

Ale, ale! Dzisiaj nie będziemy pisać o Mikołajkach 53°48′13″N 21°34′18″E, lecz o Mikołajkach grudniowych, czyli zwyczaju obchodzonym na cześć Świętego Mikołaja. Mikołajki – zeświecczona nazwa dnia Świętego Mikołaja obchodzonego 6 grudnia w katolicyzmie i prawosławiu, ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. Do XIX wieku był to na ziemiach polskich dzień wolny od pracy (…) Od IX wieku Mikołaj był wielbiony w chrześcijaństwie wschodnim i zachodnim jako święty i cudotwórca. (…) Więcej teorii możesz przeczytać w encyklopedii.
Święty mikołajk torba pełna prezentów

Kto dzisiaj obchodzi Mikołajki?

Wierzący czy niewierzący – każdy dzisiaj obchodzi na swój sposób Mikołajki. Jedni wiedzą skąd się biorą korzenie tego święta, a inni jeszcze nie. Ale każdy z nas raczej ma pozytywne nastawienie do tego zwyczaju. Mikołajki kojarzą nam się z drobnymi prezentami. Słodyczami, pluszakami, serduszkami, gadżetami, biżuterią chowaną w zawieszoną na kominku dużą, świąteczną skarpetę.

Prezent dla chłopaka z okazji Mikołajek – zakupy online

Zastanawiasz się co podarować chłopakowi z okazji Mikołajek? Nie ma nic prostszego! Nie musisz już biegać po zatłoczonych galeriach handlowych. Rozgość się wygodnie na kanapie lub ulubionym fotelu i do dzieła. Zakupy internetowe to obecnie najwygodniejsza forma przygotowania prezentów na wszystkie okazje. Do Mikołajek jeszcze sporo czasu, zatem masz możliwość wybrania prezentów bez pośpiechu, nie na chybił trafił. W tym roku mogą być przemyślane w 100%.
prezent dla chłopaka

Co kupić na prezent dla chłopaka?

Tegoroczne Mikołajki będą okazją do wręczenia chłopakowi nowoczesnej bransoletki, pięknego nieśmiertelnika lub breloka do kluczy. Ozdoby biżuteryjne to obecnie pożądane dodatki do codziennych stylizacji. Mężczyźni pokochali bransoletki. To właśnie one najczęściej są wybierane przez panów. Wraz z ulubionym zegarkiem stanowią nieodłączny element codziennego ubioru.

Jakie bransoletki noszą faceci?

Skórzane, kauczukowe, stalowe, koralikowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Z okazji Mikołajek warto jest ozdobić dodatkowo biżuterię indywidualnym grawerem. Dzięki temu nowoczesna bransoletka będzie również fajną pamiątką na długie lata. Możesz zamieścić na niej datę, podpis, symbol serca, gwiazdkę, znak nieskończoności, koniczynę czterolistną. Możesz także samodzielnie narysować obrazek lub tekst, a za pomocą laserowego grawerowania bez problemu można go przenieść na stal nierdzewną.
bransoletka z okazji Mikołajek

Reasumując, kupowanie prezentu dla chłopaka z okazji Mikołajek w tym roku to czysta przyjemność. Wybierasz model bransoletki, wymyślasz grawer i podarunek gotowy. Grafika, tekst, symbol a nawet Twoje zdjęcie – to wszystko będzie miało dużą wartość sentymentalną i wzruszy każdego twardziela.

Komentarze o: “Prezent dla chłopaka z okazji Mikołajek

  1. W tym roku chyba mojemu chłopakowi też taką bransoletkę zrobię, problem tkwi w tym co mu wygrawerować? Będę musiała się dłużej zastanowić, ale kusi kusi…

  2. Zakupiłam chłopakowi tą z głównego zdjęcia, taką przeciętą w pół. Jest mega ładna. Grawer wykonany tak jak trzeba. Na jednej połówce znak nieskończoności z literką mojego imienia, a na drugiej z literką mojego Misia. Prezent to był strzał w dziesiątkę, a nawet 2otkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *