Śmieszne spinki do mankietów

Śmieszne spinki do mankietów

Spinki do mankietów to powracająca do męskiej mody ze zdwojoną siłą męska biżuteria. Po kilkudziesięciu latach zapomnienia mężczyźni coraz częściej ich poszukują. Wiąże się to nie tylko z ich coraz szerszą ofertą w sklepach z męską modą, ale także z tym, że mężczyźni lubią wyglądać elegancko i stylowo. Nie szukają już tylko klasycznych spinek do koszuli. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się śmieszne spinki do mankietów, z konkretnymi motywami, czaszkami oraz atrybutami zawodów i hobby.

Mężczyźni chcą być oryginalni. Chcą posiadać także w sowim ubiorze nietypowe dodatki, dlatego właśnie poszukują czegoś co przyciągnie wzrok innych, czegoś co urozmaici ich codzienny look i doda indywidualizmu. Śmieszne spinki do mankietów jest to dodatek dzięki, któremu możemy przemycić do ubioru odrobinę koloru i nietypowych kształtów. Te małe i dyskretne ozdoby nie muszą być nudne i klasyczne. Za ich pomocą można zaprezentować atrybuty naszych pasji i zainteresowań.

Śmieszne spinki do mankietów – jak i gdzie nosimy?

Przyjęło się u nas w Polsce, że spinki do mankietów to tak bardzo elegancki dodatek, że rzadko noszą je mężczyźni na co dzień. Jednak w ostatnich latach zauważa się pozytywną w tej kwestii zmianę. Spinki męskie nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie na wesele i ślub. Nie jeden pan znajdzie w swoim życiu okazję, by je założyć również na inne wydarzenia. Przecież spotkanie na eleganckiej kolacji z narzeczoną, wieczór kawalerski, egzamin maturalny, Studniówka, obrona pracy magisterskiej, a nawet spotkanie rodzinne będą dobrą okazją do ich odziania. Spinki męskie, odpowiednio dobrane, będą świetną ozdobą nawet klasycznej koszuli. Nie trzeba je nosić do krawata. Można ubrać do zwykłej marynarki i koszuli przystosowanej do spinek. Szczególnie te śmieszne spinki do mankietów, które z założenia przeznaczone są do noszenia na co dzień, nie musimy nakładać do bardzo formalnego ubioru, a wręcz jest to niewskazane. Żeby spinki spełniły swoją ozdobną rolę muszą być widoczne spod rękawa marynarki przy ruchu ręką. Najlepiej jakby rękaw wystawał spod marynarki na 2cm. Spinki też dobierzmy tak, żeby kontrastowały z kolorem koszuli, wówczas będą lepiej widoczne.

Śmieszne spinki do mankietów na prezent

Spinki to od setek lat bardzo pożądany drobiazg na prezent dla mężczyzny. Stanowią o elegancji pana, który je otrzymuje. To cesarzowa Rosji Maria Fiodorowna zapoczątkowała na początku poprzedniego stulecia ten piękny zwyczaj, zamawiając na prezent dla mężczyzny spinki od rosyjskiego jubilera Faberge. Od tej pory spinki męskie były wręcz obowiązkowym podarunkiem dla faceta z okazji jego imienin, urodzin lub Gwiazdki. Obecnie spinki również powracają do łask jako wytworne podarunki i pamiątki z konkretnych wydarzeń. Oczywiście wzory i motywy zmieniają się z roku na rok, ale cel pozostaje ten sam: dodać elegancji i indywidualizmu męskiemu ubiorowi. Te z atrybutami sportowca, ikonkami triatlonisty, rakietkami tenisowymi czy piłką nożną będą świetnym prezentem po udanym meczu lub wygranej w zawodach. Te ze Szturmowcami z Gwiezdnych Wojen, Lordem Vaderem czy ludzikami z klocków lego lub z logo Transformers będą odpowiednie dla każdego fana świata filmów fantastycznych.
Jak widać mężczyźni mają w czym wybierać, aby urozmaicić swój codzienny strój, aby dodać mu indywidualizmu i odrobiny koloru. Kobiety natomiast nie muszą martwić się już co kupić ukochanemu na prezent. Śmieszne spinki do mankietów zawsze będą prezentem trafionym w dziesiątkę a znajdziesz je w sklepie http://zubiro.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *