Spinki do mankietów z grawerem

Spinki do mankietów z grawerem

Klasyki, takie jak spinki do mankietów czy spinki do krawata, zawsze będą w modzie. Współcześnie mężczyźni nie zakładają ich tylko od wielkiego dzwonu. Towarzyszą im także w codziennych stylizacjach. Elegancko ubranych mężczyzn widzimy na biznesowych bankietach, galach, ślubie i weselu, ale także w pracy lub podczas rodzinnej kolacji. Spinki do mankietów z grawerem to świetne urozmaicenie stroju każdego pana.

Spinki do mankietów z grawerem to element stylizacji, który zdecydowanie przyciągnie wzrok i zainteresowanie współtowarzyszy. Nie musisz już wybierać spinek klasycznych, gładkich, bez specjalnych zdobień. Tak było kiedyś, a co jest modne obecnie? Czego poszukują mężczyźni dbający o swój look na co dzień?

spinki do makietów z grawerem

Spinki do mankietów a męska biżuteria

Renesans męskiej biżuterii trwa od ładnych kilku lat. Coraz częściej to właśnie mężczyźni wyznaczają trendy w modzie. Obok swojego ulubionego zegarka widzimy eleganckie i dobrane z gustem męskie bransoletki, a zamiast tradycyjnego krawata dyskretną zawieszkę na łańcuszku z ciekawym splotem.

Męska biżuteria jeszcze do niedawna kojarzyła nam się wyłącznie ze spinkami do krawata lub spinkami do mankietów. Ale teraz jest zupełnie inaczej. Mężczyźni mają do wyboru nowoczesne formy męskich ozdób tj. bransoletki, wisiorki, ozdobne nieśmiertelniki, łańcuchy do spodni, łańcuchy z brelokami i męskie kolczyki.

Spinki do mankietów z grawerem

Spinki do mankietów również nie muszą być klasyczne i zwyczajne. Dzięki możliwościom jakie daje obecnie laserowe zdobienie biżuterii można mieć te jedyne i niepowtarzalne. Możesz na spinkach wygrawerować to tylko zechcesz. Ogranicza się jedynie Twoja wyobraźnia i ewentualnie powierzchnia danej spinki.

spinki do mankietów
spinki do mankietów

Spinki do mankietów nie są duże, dlatego warto wziąć to pod uwagę podczas przygotowania własnego graweru. Często powierzchnia danej spinki nie przekracza 2cm/2cm. Ale co umieścić na takim małym kwadracie?

Laserowe grawerowanie daje wiele możliwości

Współcześnie to właśnie laserem zdobi się biżuterię. Bez problemu można wygrawerować w stali nierdzewnej, mosiądzu czy srebrze. Można odzwierciedlić na biżuterii większość nawet bardzo małych szczegółów. To właśnie dzięki laserowemu zdobieniu mamy szerokie pole do popisu. Ale zastanawiasz się co można umieścić na spinkach do mankietów?

Propozycje pod grawer na spinki do mankietów

Bez wątpienia najczęściej lądują na nich inicjały, znaki Zodiaku lub pierwsze litery imienia. Ale są od tego również odstępstwa. Niektórzy z Was lubią zaszaleć i stworzyć coś oryginalnego, własnego i niepowtarzalnego. Na spinki do mankietów z grawerem nadają się również bardziej skomplikowane grafiki. Głowy wilków, tygrysy, znaki nieskończoności z wplecionymi literami, krótkie motto lub ikonki rowerów i motocykli.

Konkludując, spinki do mankietów z grawerem to świetny pomysł na prezent zarówno dla siebie jak i bliskiej nam osoby. Możesz zrobić niezapomnianą niespodziankę ojcu, bratu, siostrzeńcowi lub dziadkowi. Okazji jest wiele: Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Boże Narodzenie czy Mikołajki.

Komentarze o: “Spinki do mankietów z grawerem

  1. Fajny te spinki, ale szkoda że nie ma zbyt dużego wyboru spinek pod grawer. Poszukuję większych bo ten obrazek co chce zamieścić to nie wyjdzie zbyt dobrze na takich 1,5cm/1cm 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *