Bransoletki ze znakiem nieskończoności

Są w kalendarzu takie święta, podczas których warto pomyśleć o małym drobiazgu. Jednym z takich świąt jest Dzień Chłopaka. Obchodzimy go co roku 30 września. Zakorzenił się on w naszej kulturze już dawno. Obchodzą go nie tylko dzieci, ale także dorośli, bo przecież każda okazja jest odpowiednia, by pokazać naszym panom, że o nich myślimy i pamiętamy.

Mały podarunek będzie tutaj idealnym dopełnieniem dnia. Warto zadbać o atmosferę, przygotować smaczną kolację, zaprosić chłopaka do kina, teatru lub zaaranżować romantyczny wieczór z ciekawym filmem w domu. Każdy facet będzie również zadowolony z przygotowanego specjalnie na taką okazję podarunku. Nie musi być to drogi prezent, może być to mały drobiazg przygotowany z myślą o ukochanym.

Bransoletki na Dzień Chłopaka

Ciekawą i modną formą prezentu będzie męska biżuteria. Chłopacy uwielbiają modne dodatki do odzieży. Najbardziej lubiane przez nich są bransoletki. Tutaj wybór jest bardzo duży. Można znaleźć modele eleganckie wykonane ze skóry, praktyczne i wodoodporne wykonane z kauczuku lub te uniwersalne wykonane z całości ze stali nierdzewnej 316L. Nie trzeba już się martwić, że nie trafimy z długością bransoletki. Każdy mężczyzna ma inny nadgarstek, jeden wąski, drugi szeroki, ale większość modeli można skrócić samodzielnie po zakupie lub odesłać do skrócenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tym związanych. Są też modele z regulowaną długością. Bransoletka sama w sobie będzie ciekawym prezentem, ale jeszcze ciekawiej będzie jeżeli poniesie Cię fantazja i wygrawerujesz na niej coś specjalnego, jedynego i niepowtarzalnego.

Bransoletki ze znakiem nieskończoności

Grawer to interesująca forma zdobienia biżuterii, która obecnie jest w Twoim zasięgu. Nie jest to droga usługa i waha się w granicy 30-60 zł. Możesz na biżuterii zamieścić dowolny tekst lub symbol. Możesz wybrać czcionkę lub nawet samodzielnie napisać na kartce tekst i dokładnie w takiej samej formie zostanie naniesiony na wybraną przez Ciebie bransoletkę lub zawieszkę. Modnym motywem stają się znaki nieskończoności. Symbolizują stały związek, nieskończoną przyjaźń, miłość. W znak nieskończoności można wpleść inicjały, pierwsze litery imion zakochanych czy ważną datę lub znaczące słowo. Bransoletka z wymyślonym przez Ciebie znakiem nieskończoności będzie wyjątkową formą prezentu na Dzień Chłopaka.

Prezent na Dzień Chłopaka nie musi być nudny i klasyczny. Może być wyjątkowy i cieszyć oko na co dzień. Biżuteria z osobistym wyznaniem będzie zdecydowanie czymś specjalnym. Będzie to nie tylko ozdoba męskiego ubioru, ale również pamiątka tego jedynego w roku Dnia Chłopaka.

Komentarz o: “Bransoletki ze znakiem nieskończoności

  1. Taką bransoletkę sprezentowałam swojej drugiej połówce. Jest zadowolony, nos i sama bransoletka ma się dobrze. Grawer mi wykonali zgodnie z moimi wskazówkami. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *