spinki do mankietów

Spinki do mankietów pod grawer

Mężczyźni coraz częściej noszą męskie dodatki do odzieży. I nie są to już tylko tradycyjne męskie ozdoby takie jak spinki do mankietów czy spinki do krawata. Współczesna moda otwiera przed panami szereg możliwości i brak ograniczeń. Na ulicach widzimy coraz więcej elegancko i modnie ubranych mężczyzn.

W oczy rzucają nam się bransoletki na męskich nadgarstkach i zawieszki na szyjach. To najczęściej zauważalna w codziennym ubiorze męska biżuteria. Nowoczesne marki oferują panom setki modeli do wyboru. Ale co z tą tradycyjną, znaną od wieków męską biżuterią? Czy spinki do mankietów jeszcze są modne?

Czy panowie noszą je na co dzień? A może to ozdoby przeznaczone na specjalne okazje? Czy w ogólne spinki do mankietów mają przed sobą przyszłość? Jeśli tak, to jaką? Zaraz postaramy się Wam przedstawić jak to jest w praktyce.

spinki męskie
spinki męskie

Co noszą na co dzień panowie?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy na co dzień widujemy dużą grupę mężczyzn noszących biżuterię. Najchętniej przez panów do codziennego stroju wybierane są bransoletki. Tutaj wybór jest bardzo duży. Mogą być koralikowe, skórzane, kauczukowe lub w całości wykonane ze stali. Naszyjniki i zawieszki również nie poszły w odstawkę, a wręcz przeciwnie. Z miesiąca na miesiąc zyskują swoich zwolenników. Obecnie każdy pan może mieć zawieszkę w dowolnym, wybranym przez siebie kształcie. Nawet jeśli nie znajdzie zawieszki 3D, odlewanej ze stali, to można wykonać na blaszce lub nieśmiertelniku swoją własną grafikę lub tekst.

Bransoletki i zawieszki tak, ale czy mężczyźni noszą coś jeszcze? Oczywiście,że tak. Bransoletki i zawieszki to podstawa, ale ci bardziej odważni i zaprawieni w noszeniu męskich ozdób panowie mogą pozwolić sobie na nieco bardziej ekstrawaganckie modele broszek do butonierki, łańcuchów do spodni lub portfela, kolczyków czy sygnetów. Ale co z tymi spinkami męskimi?

Spinki do mankietów w nowoczesnym wydaniu.

Spinki nie poszły w odstawkę. Oczywiście swój rozkwit przeżywały kilkadziesiąt lat temu, kiedy to męska biżuteria w postaci bransoletek i zawieszek jeszcze nie była tak rozpowszechniona. Ale obecnie spinki do mankietów również istnieją i mają się bardzo dobrze. Nie są to tylko spinki klasyczne w kształcie prostokąta czy owalu. Obecnie mężczyźni mają bardzo duży wybór zarówno pod względem kształtów, kolorów, jak i materiału z którego są wykonane.

Kolorowe spinki do mankietów

Mężczyzna w koszuli i spinkach do mankietów to mężczyzna zadbany i elegancki. Kobiety uwielbiają dobrze wyglądających panów. Współcześnie spinki do mankietów to ozdoby nie tylko z przeznaczeniem na ślub i wesele. Można je nosić na co dzień: na kolację z żoną, do restauracji, do teatru czy kina. W sklepach internetowych można dostać spinki w dowolnym kolorze: czerwone, błękitne a nawet różowe. Mogą być w kształcie logo Supermena, Batmana, w kształcie noży czy jelenia. Nawet w postaci klocków lego i konsoli do gry nie są już problemem. Takie spinki to ciekawe urozmaicenie ubioru.

spinki do mankietów dla panów
spinki do mankietów dla panów

Grawerowane spinki do mankietów na prezent

Ale co jeżeli potrzebujesz spinek na prezent dla mężczyzny? Tutaj sprawdzą się spinki pod grawer. Możesz zrobić piękny prezent z indywidualnym grawerem. Na spinkach można wygrawerować Znak Zodiaku, inicjały, cytat z ulubionej książki, podpis lub znaczący symbol. Obecnie grawer na biżuterii wykonywany jest laserowo, więc można odzwierciedlić na spinkach nawet najmniejszy szczegół grafiki.

Komentarz o: “Spinki do mankietów pod grawer

  1. Ach, ładne te spinki 🙂 Super pomysł na prezent dla chłopaka. Ale jeszcze ten chłopak musi mieć gdzie je założyć. Mojego w spinkach jeszcze nie widziałam. Ale ojca już tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *