prezent dla dwojga

Biżuteria z kotwicą – prezent dla dwojga

Kochać – to piękne słowo ♥ Swoje uczucia wyrażamy przede wszystkim przez miłe słowa i gesty. Prezenty to nieodłączny element każdej rocznicy i święta. Dzięki podarunkom pokazujemy bliskiej nam osobie, że o niej pamiętamy, dbamy o nią i że jest dla nas niezwykle ważna. Prezent dla dwojga? Może być to po prostu mały drobiazg, który możesz założyć na rękę, zawinąć wokół plecaka czy torebki.

Biżuteria z kotwicą to będzie idealny prezent dla dwojga. Bransoletki to już nie tylko domena kobiet. Jak widzisz, współcześnie to mężczyźni coraz częściej noszą ładne i eleganckie dodatki do odzieży. Bransoletki na nadgarstkach, nieśmiertelniki na szyi, breloki lub łańcuszki przy portfelach.

Prezent dla dwojga

Walentynki, Mikołajki, rocznica ślubu lub pierwszej randki – to okazje do podarowania sobie nawzajem czegoś wyjątkowego, bo każda okazja jest dobra by sprawić komuś radość. Prezent dla dwojga to nie lada wyzwanie. Musi być to coś, co zaspokoi potrzeby i sprawi radość obojgu partnerów. Co możemy zaproponować? Co sprawdzi się w takich sytuacjach idealnie? Tutaj propozycja jest jedna i niezastąpiona: biżuteria z kotwicą.

Bransoletki z kotwicami to prezent dla dwojga, który sprawi, że każdy z Was poczuje się wyjątkowo. Bransoletki są eleganckie i dyskretne. W sam raz dla mężczyzny i kobiety. Masz duży wybór w sklepie z męską biżuterią marki zubiro: bransoletki z kotwicami.

Czerwone, bordowe, granatowe, czarne oraz stalowe – od wyboru do koloru. Tutaj możesz zaszaleć i wybrać dla siebie oraz partnera różne w zależności od gustu. Ale sama bransoletka to nie wszystko! Prezent musi przecież być wyjątkowy. Grawerowanie zdecydowanie nada mu osobistego charakteru.

Grawerowany prezent dla dwojga

Personalizacja biżuterii jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Nie musisz martwić się, że zanim dostaniesz swój wymarzony prezent miną tygodnie. Obecnie grawerowanie laserowe wykonuje się od ręki. 1-2 dni i bransoletka lub zawieszka z indywidualnym grawerem jest już u Ciebie.

Ale ciągle zastanawiasz się co wygrawerować? Przecież to Ty najlepiej znasz swojego partnera, wiesz co lubi i czego potrzebuje. Wygrawerować możesz niemal wszystko. Począwszy od tekstu napisanego wybraną czcionką, prostych symboli, obrazków, skończywszy na odręcznie napisanym przez Ciebie tekstem.

Zatem do dzieła! Prezent dla dwojga jeszcze nigdy nie był tak łatwo i szybko dostępny. Nie musi być to droga wyprawa za granicę ani lot balonem. Pamiętaj, że to drobiazgi cieszą najbardziej.

 

Komentarz o: “Biżuteria z kotwicą – prezent dla dwojga

  1. Tatuaż tatuażem tego nie wymażesz ot tak, a bransoletkę zawsze można wymienić na inną. Kotwa ze sznurkiem to fajna ozdoba tak samo dobra dla kobiety jak i dla faceta. Mamy z chłopakiem takie same z wykonanym grawerem. Kupiliśmy sobie na rocznicę ślubu w sklepie zubiro.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *