piny metalowe

Piny metalowe w męskim ubiorze

Moda męska od kliku lat wkracza w znaczący etap szybkiego rozwoju. Mężczyznom już nie wystarcza zwykły T-shirt czy jeansy. Sięgają po więcej nowoczesnych form, zarówno w ubiorze jak i dodatkach do odzieży. Inspirowani przez celebrytów, znane marki modowe, świetnie i elegancko ubrane gwiazdy zagraniczne, również i u nas w Polsce widzimy mężczyzn coraz lepiej ubranych. Męska biżuteria w codziennej stylizacji nie dziwi już nikogo. Wręcz zaciekawia i wzbudza pozytywne zainteresowanie.

Jaką zatem biżuterię męską noszą panowie? Czy bransoletki, naszyjniki, sygnety to klasyczny męski dodatek do ubioru? A może faceci poszukują innych form, bardziej na topie? Piny metalowe męskie, broszki, spinki do mankietów – czy wracają do tradycyjnego męskiego ubioru? Zdecydowane tak. Coraz więcej mężczyzn sięga po ciekawe i niebanalne męskie akcesoria, dzięki którym ich strój staje się ciekawy i nowoczesny.

Piny metalowe męskie w codziennej stylizacji

Można powiedzieć, że bransoletka czy zawieszka to już tradycyjny dodatek, który od kilku lat z powodzeniem króluje w męskich luźnych stylizacjach. Ale coraz bardziej zaciekawiają mężczyzn tzw. buttony, przypinki czy piny metalowe męskie. Jest to ozdoba dotychczas nie często noszona przez panów. Przede wszystkim wynikało to z ich małej dostępności w sklepach jubilerskich i internetowych. Obecnie projektanci biżuterii wychodzą na przeciw oczekiwaniom panów i pojawia się coraz więcej tego typu akcesoriów. Piny męskie można nosić na co dzień, jak również ubierać na wyjścia okazjonalne. Można je przypiąć do klapy marynarki, zestawić z poszetką lub krawatem. Możliwości jest wiele. Męskie broszki mają też różne formy. Mogą być zapinane jak tradycyjne broszki damskie, mogą mieć krótki bolec zakończony guziczkiem, mogą mieć też formę długiej agrafki zakończonej tulejką. Piny męskie można przypiąć nie tylko do marynarki. Świetnie sprawdzą się noszone przy klapie płaszcza lub kardiganie.

Motywy, kształty w pinach męskich

Możemy dostać piny wykonane w różnych kształtach i z różnych materiałów. Mogą być piny męskie z tkaniny, filcu, ale bardziej eleganckie i ciekawe są te wykonane z metalu. Metalowe broszki mogą mieć formy eleganckie i klasyczne, ale mogą zawierać też fikuśne i młodzieżowe motywy. Broszka w formie znaczka supermena, kotwicy, muchy czy sztyletu będzie zdecydowaną odskocznią od tradycyjnych męskich ozdób. Dla bardziej odważnych panów znajdą się i takie z elegancko wykonanymi czaszkami, orłami, piorunami i kabaretowymi maskami. Jest zatem dość spory wybór i każdy chłopak, czy mały czy duży, znajdzie swój ulubiony motyw. Piny można nosić zarówno na wielkie wyjścia, jak i małe okazje, takie jak romantyczna kolacja z narzeczoną, wyjście ze znajomymi do pubu, impreza czy wykład na uczelni. Dobrze dobrany pin do okoliczności na pewno doda stylizacji eleganckiego i ciekawego wyglądu.

Męskie broszki, czy zwane przez niektórych buttony lub piny metalowe męskie, są dopiero wchodzącą na polski rynek męską ozdobą. Pojawia ich się coraz więcej w sklepach internetowych, ale także widzimy je w codziennym ubiorze Polaków. Mogą zdecydowanie zastąpić sztywny krawat lub obok niego stanowić zgrany duet dodający stylizacji nieco luźniejszego charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *